Foteliki samochodowe od Recaro

W ofercie marki Recaro można znaleźć bardzo zróżnicowane modele fotelików samochodowych dla dzieci. Warto zapoznać się z najpopularniejszymi modelami.

Recaro Avan

Wśród najpopularniejszych fotelików marki Recaro można wskazać przede wszystkim Avan, który występuje w formie fotelika-nosidełka. Jest to produkt przeznaczony dla najmłodszych pasażerów i może być użytkowany przez dzieci, które nie ukończyły piętnastego miesiąca życia. Fotelik jest bardzo łatwy do zamontowania i można go montować na dwa sposoby, wśród których wymienia się zarówno montaż na pasy, jak i instalację z wykorzystaniem systemu Isofix. Fotelik zapewnia dziecku najwyższą ochronę i jest bardzo wygodny podczas jazdy. Wśród jego głównych zalet można wskazać także doskonałą wentylację, która jest możliwa dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym.

Recaro Kio

Kolejnym popularnym fotelikiem samochodowym stworzonym przez markę Recaro jest model Kio. Ten fotelik przeznaczony jest dla dzieci od skończenia trzeciego miesiąc życia aż do czwartego roku życia. Model jest bardzo uniwersalny, ponieważ może być montowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Został wyposażony w specjalny system wentylacji, który z całą pewnością zapewni optymalny komfort dziecku podczas jazdy. Oprócz tego fotelik jest w pełni bezpieczny dla swojego pasażera, ponieważ znajduje się w nim także zaawansowana ochrona boczna.

Powinno również zainteresować  Bransoletki z kamieni naturalnych dla mamy

Recaro Salia

Fotelik Salia to kolejny model od marki Recaro, który jest polecany dla dzieci. Przeznaczony jest dla pasażerów do ukończenia czwartego roku życia i jest w pełni bezpieczny dla użytkowników. Wśród jego głównych zalet można wskazać zaawansowaną ochronę boczną oraz możliwość regulacji pasów i zagłówka. Fotelik może być montowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Może być instalowany z wykorzystaniem systemu Isofix, co znacznie usprawnia codzienne korzystanie z niego. Wygodna jest także funkcja obrotowa w foteliku, ponieważ ułatwia wkładanie do niego dziecka oraz zapinanie mu pasów.

Recaro Tian Elite

Cieszące się popularnością foteliki Recaro to także model Tian Elite. Fotelik ten jest przeznaczony dla bardzo szerokiej grupy wiekowej, ponieważ mogą z niego korzystać dzieci od dziewiątego miesiąca życia aż do dwunastego roku życia. Dzięki możliwości regulacji fotelik może rosnąć wraz z dzieckiem, co jest jego zdecydowaną zaletą. Fotelik charakteryzuje się niezwykłą lekkością oraz jest dość prosty podczas montażu, który nikomu nie powinien sprawiać problemów.

Recaro Young Sport Hero

Wśród polecanych fotelików marki Recaro można wskazać także wersję Young Sport Hero. Fotelik ten również jest bardzo uniwersalny i z powodzeniem mogą z niego korzystać nawet dzieci do dwunastego roku życia. Dzięki odpowiedniej regulacji fotelik można bez problemów dostosować do wzrostu dziecka. Model Young Sport Hero jest niezwykle lekki oraz wygodny do siedzenia dla dziecka. Zapewnia mu także doskonałą ochronę dzięki wykorzystaniu specjalistycznych systemów.

Powinno również zainteresować  Bransoletki z kamieni naturalnych dla mamy

Dodaj komentarz